štvrtok 21. februára 2013

Domáci chlebík - aktivita pre dieťa aj výborný recept

 

Pred pár dňami som rozmýšľala akú hru, aktivitu vymyslím pre Taliu, a tak som začala listovať v knihe Výtvarné činnosti pro malé děti a našla tam aktivitu - pečenie domáceho chlebíka.... :-)
Je to fajn aktivita pre deti hrať sa s cestom, múkou atď..... Nakoniec z toho ale vyšiel taký dobrý domáci chlieb, že som ho urobila už aj druhýkrát a pridala k nemu aj cesnakovo-tymiánovú pomazánku...
Dole na fotkách recept z knihy na chlieb, plus ja som potrela oliv. olejom a posypala tekvicové a ľanové semiačka
Keď mi dnes malá dá viac času, dopíšem aj receptík na pomazánku... :-)
1 komentár:

 1. Dobrý deň,


  Všimli sme si, že máte veľa chutných receptov na Vášom blogu a chceli by sme Vám predstaviť našu novú webovú stránku http://www.hladatrecepty.sk/ kde si naši užívatelia môžu vyberať z vyše 85 000 pozbieraných receptov. Na stránke sme vytvorili tiež rebríček Top blogov, kde nájdete všetky pridané blogy a môžete pridať aj ten Váš. My skopírujeme všetky recepty a používatelia ich potom môžu nájsť pomocou nášho vyhľadávača. Ak však kliknú na recept, tak ich presmeruje na Vašu stránku a tým pádom stúpne automaticky návštevnosť Vášej stránky. Nemusíte sa obávať, všetko Vám ponúkame úplne zadarmo.
  Hladatrecepty.sk má svoje sesterské webové stránky na celom svete. Budeme veľmi radi keď sa stanete súčasťou tejto veľkej rodiny.

  V prípade že máte nejaké otázky obráťte sa na nás.

  S pozdravom,
  info@hladatrecepty.sk

  OdpovedaťOdstrániť